seksuolog

seksuolog

gabinet seksuologiczny

publikacje naukowe, sekuologia


zaburzenia erekcji, seksuolog we wrocławiu
Ślósarz, W. Zróbmy to jeszcze raz. Gazeta Wrocławska, 8-9.7.2000, s.13
2000-07-08

Zróbmy to jeszcze raz

Jak wzbudzić znudzonego seksualnie partnera? Jak ożywić znudzone sobą małżeństwo?

Pytanie to nurtuje wiele udanych małżeństw już po kilku latach współżycia seksualnego, kiedy zauważają, że kontakty seksualne nie przynoszą im takiej satysfakcji jak w czasie narzeczeństwa i w początkowym okresie małżeństwa. Jak temu przeciwdziałają?
Do najczęściej spotykanych sposobów należy mnożenie technik seksualnych i pozycji współżycia, ciche zmiany partnerów seksualnych, stymulacja pornografią, rozbudowanie wyobraźni erotycznej w czasie kontaktu seksualnego.
Okres wakacji to znakomity czas do pogłębienia więzi. Brak stresu związanego z pracą, brak szefa(!), zmiana otoczenia, zmiana rytualnych codziennych czynności sprawia, że przypominamy sobie o swojej seksualności. Wyżej przedstawione sposoby uatrakcyjniania monotonii współżycia nie są złe (poza zmianą partnerów) pod jednym warunkiem: trzeba uwzględnić potrzeby emocjonalne i seksualne partnera, słuchać czego on pragnie i spełniać te życzenia. Dobrym sposobem nauczenia się tego jest metoda świąt. Polega ona na tym, że parzyste dni miesiąca są świętem mężczyzny, a nie parzyste kobiety. Warto przy tym pamiętać, że nie ma pieszczot gorszych i lepszych, takich, które wypada robić i takich, które porządna kobieta (prawdziwy mężczyzna) nie robi.


     
Portal parnterski www.zaburzenia-erekcji.pl Dr Wiesław Ślósarz - Seksuolog
Znajdziesz nas w
Bran?owy Katalog Stron

Informacja: Strona - Seksuolog Wrocław, dr Wiesław Ślósarz jest seksuologiem z dużym doświadczeniem, prowadzi leczenie zaburzeń erekcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Dr Ślósarz prowadzi również psychoterapię we Wrocławiu. Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne