seksuolog

seksuolog

gabinet seksuologiczny

publikacje naukowe, sekuologia


zaburzenia erekcji, seksuolog we wrocławiu
Ślósarz, W. Pofantazjuj sobie. Gazeta Wrocławska, 19-20.8.2000, s.11
2000-08-19

Pofantazjuj sobie
Spośród osób, które mają fantazje seksualne podczas stosunku znaczny odsetek fantazjuje na temat warunków zewnętrznych współżycia, czyli po prostu myśli o tym, że robi to gdzie indziej niż robi w rzeczywistości.
Marzenia dobrze jest spełniać, a wakacje są znakomitym okresem do zamiany sypialni na łono natury. Seks w lesie, na plaży, czy w samochodzie sprawi, że kontakt seksualny będzie atrakcyjniejszy niż zwykle, a partner wyda nam się bardziej podniecający. Fakt, że można być na uprawianiu miłości przyłapanym jest przez wiele osób odbierany jako dodatkowy bodziec stymulujący. Wiele par mówi, że taki seks przypomina im młode lata, kiedy kochali się wtedy, kiedy matka wyszła po mleko do sklepu, czy koleżanka z akademika poszła zadzwonić z automatu na korytarzu. Powrót do tych emocji, które towarzyszyły kontaktom seksualnym na początku współżycia, wtedy, kiedy byliśmy młodzi jest najlepszym afrodyzjakiem.
Co w takim razie jest najgorsze? Myślenie, że jesteśmy za starzy na „takie rzeczy” albo, że tego, czy tamtego robić nie wypada.


     
Portal parnterski www.zaburzenia-erekcji.pl Dr Wiesław Ślósarz - Seksuolog
Znajdziesz nas w
Bran?owy Katalog Stron

Informacja: Strona - Seksuolog Wrocław, dr Wiesław Ślósarz jest seksuologiem z dużym doświadczeniem, prowadzi leczenie zaburzeń erekcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Dr Ślósarz prowadzi również psychoterapię we Wrocławiu. Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne