seksuolog

seksuolog

gabinet seksuologiczny

publikacje naukowe, sekuologia


zaburzenia erekcji, seksuolog we wrocławiu
Ślósarz, W. Seksuolog radzi. Długi, czy krótki. Gazeta Wrocławska, 31.3/1.4.2001, s.12
2001-03-31

Długi, czy krótki
Brak dostępu do rzetelnej wiedzy człowiek zawsze wypełnia wiedzą pozorną, która daje mu możliwość wyjaśnienia otaczającego go świata. Sprawia to, że czuje się bardziej bezpieczny i spokojniejszy. Podobnie jak ze światem zewnętrznym człowiek postępuje ze swoim własnym, wewnętrznym światem potrzeb fizycznych, psychologicznych i społecznych. Tak też jest z życiem seksualnym, które w znacznej mierze pozostaje pod wpływem mitów, przesądów, czy złudzeń. Ich destrukcyjny wpływ polega na tym, że nie pozwalają one zrozumieć człowiekowi własnego zachowania i kierujących nim motywów.
Jednym z najbardziej rozpowszechnionych mitów, który ma swe źródło w dominującym w naszym kulturze falliźmie i kulcie fallicznym jest przekonanie o tym, że mężczyzna z większym członkiem wykazuje się większą sprawnością seksualną i w większym stopniu jest w stanie zaspokoić kobietę. Przekonanie to jest prawdziwą zmorą dla wielu mężczyzn, a tymczasem jest ono całkowicie błędne, Szereg badań naukowych udowodniło, że # 1: pochwa kobiety jest bardzo elastyczna i przystosowuje się do kształtu członka niezależnie od jego wielkości, dając poczucie satysfakcji obojgu parterom, # 2: większość kobiet szczytuje na drodze stymulacji łechtaczki poza stosunkiem i długość penisa nie ma tu żadnego znaczenia.

     
Portal parnterski www.zaburzenia-erekcji.pl Dr Wiesław Ślósarz - Seksuolog
Znajdziesz nas w
Bran?owy Katalog Stron

Informacja: Strona - Seksuolog Wrocław, dr Wiesław Ślósarz jest seksuologiem z dużym doświadczeniem, prowadzi leczenie zaburzeń erekcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Dr Ślósarz prowadzi również psychoterapię we Wrocławiu. Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne