seksuolog

seksuolog

gabinet seksuologiczny

publikacje naukowe, sekuologia


zaburzenia erekcji, seksuolog we wrocławiu
Ślósarz, W. Seksuolog odpowiada na listy. Wielki kant. Gazeta Wrocławska, 27.9.2002, s.36
2002-09-27

"Wielki kant
„Mam nadzieję, że będzie Pan mógł mi pomóc uporać się z wielkim dla mnie problemem. Mam 30 lat, jestem lubianą, szanowaną osobą. Pracuję w dużej firmie produkcyjnej jako dyrektor. Właściwie z pozoru nic mi nie brakuje do szczęścia. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna. Dwa miesiące temu skończyło się moje 9- letnie małżeństwo - „białe małżeństwo”. Miałam 21 lat, gdy wychodziłam za mąż za najbardziej kochanego przeze mnie mężczyznę. Nie chciał kochać się ze mną przed ślubem. Uważałam to za wyraz szacunku dla mojej osoby. Wkrótce po ślubie wyznał mi, że na skutek wypadku, któremu uległ jest impotentem. Prosił o litość, błagał o wybaczenie, mówił, że kocha bezgranicznie. Okłamał mnie. Po 9. latach dowiedziałam się zupełnie niespodziewanie, że nie jest impotentem, ale homoseksualistą. Byłam dla niego parasolem pod którym skrywał swoją inność przed całym światem. Nie wytrzymałam tego kłamstwa. Odeszłam, a on bardzo mnie prosił, abym nie zdradziła jego tajemnicy. Kocham go nadal, ale chcę również zacząć normalnie żyć. Tym bardziej, że jest teraz obok mnie ktoś inny, przyjaciel, wyjątkowy człowiek, oddany wielbiciel. Nie mogę mu powiedzieć, że po 9. latach małżeństwa wciąż jestem dziewicą. Znał mojego męża, nie chcę powierzać mu tej tajemnicy. Ale chcę też założyć normalną rodzinę. Błagam o radę.”

Część gejów wpada na szatański pomysł zawarcia małżeństwa w celu ukrycia własnych tendencji homoseksualnych. Nie znam takiego przypadku, żeby udało się utrzymać ten fakt dłużej niż samo małżeństwo. Prawda zawsze wychodzi na jaw. Zostawia dwoje okaleczonych ludzi, bo z powodu rozstania cierpi zarówno upokorzony i porzucony mężczyzna, jak okłamywana i oszukiwana kobieta.
Mąż Panią oszukiwał, to prawda, ale robił to niejako na własne Pani życzenie. Jak to się stało, że przez 9 lat małżeństwa nie wpadła Pani na pomysł wizyty u seksuologa i podzielenia się ze specjalistą swoimi uwagami na temat braku współżycia seksualnego w Waszym małżeństwie? Braku współżycia, a nie braku stosunków seksualnych typu genitalia-genitalia. Mężczyzna, który miał wypadek i nie ma wzwodów członka z powodu urazu może nadał być czułym i wyrafinowanym kochankiem i dostarczać swojej partnerce nierzadko większą satysfakcję niż ten, który jest skoncentrowany tylko na ruchach członka w pochwie. Tymczasem Pani mąż nie miał zaburzeń wzwodu członka, ale nie odczuwał pożądania i właśnie to powinno Panią zaniepokoić. List ten spodoba się zapewne zwolennikom seksu przedmałżeńskiego i filozofii życia polegającej na niekupowaniu kota w worku.
Co w aktualnej sytuacji z nowym partnerem miałaby Pani zrobić? Nie ma najmniejszego sensu budować nowego związku znowu na kłamstwie. Innymi słowy musi mu Pani powiedzieć, że jest dziewicą. Zresztą to i tak po jakimś czasie by się wydało. Mężczyzna, który ma doświadczenie seksualne bez najmniejszego trudu zorientuje się, że jego partnerka jest dziewicą. Nie musi natomiast podawać Pani prawdziwego powodu braku współżycia w przeszłości. Wskazana wizyta u seksuologa.
"

     
Portal parnterski www.zaburzenia-erekcji.pl Dr Wiesław Ślósarz - Seksuolog
Znajdziesz nas w
Bran?owy Katalog Stron

Informacja: Strona - Seksuolog Wrocław, dr Wiesław Ślósarz jest seksuologiem z dużym doświadczeniem, prowadzi leczenie zaburzeń erekcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Dr Ślósarz prowadzi również psychoterapię we Wrocławiu. Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne