seksuolog

seksuolog

gabinet seksuologiczny

publikacje naukowe, sekuologia


zaburzenia erekcji, seksuolog we wrocławiu
Ślósarz, W. Seksuologiczny gabinet zdrowia. Kobieta zawsze manipulowana. Gazeta Wrocławska,7-8.12.2002, s.4
2002-12-07

"
Mężczyźni od tysiącleci manipulują kobietami. Nawet dziś, w dobie nieograniczonego dostępu do internetu, czatów, pornografii, czy seksu komercyjnego mówią kobietom, że je kochają, a tak naprawdę tylko udają zaangażowanie emocjonalne. Przyznało się do tego prawie ¾ mężczyzn. Dzieje się tak w kilku podstawowych sytuacjach. Najczęściej panowie robią tak wtedy, kiedy chcą zdobyć przychylność i dostępność seksualną kobiety. Dana kobieta podoba się mężczyźnie, zabiega o jej względy, kupuje kwiaty, prezenty. Jeżeli widzi, że wybranka spogląda na te zabiegi przychylnym okiem wydaje mu się, że kolejnym krokiem powinno być zapewnienie o miłości, najlepiej jedynej, prawdziwej i dozgonnej. Podobnie mężczyzna zachowuje się w sytuacjach, kiedy odczuwa przypływ własnego pożądania, czy pobudzenia seksualnego. W odpowiedzi na erekcję czuje się upoważniony do mówienia kobiecie „kocham cię”. Dla wielu mężczyzn pożądanie jest często synonimem miłości. Nie jest tak, że do danej kobiety dany mężczyzna nic nie czuje, ale ponieważ niezręcznie jest im zaproponować kontakt seksualny woli w to miejsce mówić o miłości.
Tyle o tych, co manipulują, ku przestrodze manipulowanym. Nie znaczy to, że mężczyźni rzeczywiście szczerze nie zakochują się w kobietach. Zdarza im się to, niemal każdemu przynajmniej raz w życiu.
"

     
Portal parnterski www.zaburzenia-erekcji.pl Dr Wiesław Ślósarz - Seksuolog
Znajdziesz nas w
Bran?owy Katalog Stron

Informacja: Strona - Seksuolog Wrocław, dr Wiesław Ślósarz jest seksuologiem z dużym doświadczeniem, prowadzi leczenie zaburzeń erekcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Dr Ślósarz prowadzi również psychoterapię we Wrocławiu. Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne