seksuolog

seksuolog

gabinet seksuologiczny

publikacje naukowe, sekuologia


zaburzenia erekcji, seksuolog we wrocławiu
Ślósarz, W. Seksuologiczny gabinet zdrowia. Nie zawsze łączy. Gazeta Wrocławska, 21-22.12.2002, s.4
2002-12-21

"Dziecko dobre na wszystko?
Dzieci wzmacniają więź małżeńską, zmniejszają niebezpieczeństwo rozwodu, tworząc społeczną, psychologiczną i biologiczną wspólnotę obojga partnerów. Przeprowadzone w ramach Organizacji Narodów Zjednoczonych badania wśród milionów par z 45. krajów świata wykazały, że 39% rozwodów dotyczy par bezdzietnych, 26% par z jednym potomstwem, 19% z dwojgiem, a tylko 3% to rozwody par, które mają czwórkę lub więcej dzieci. Jak widać dzieci spajają małżonków, ale proces ten nie jest tak jednoznaczny, jak to by mogło się z pozoru wydawać. Oznacza to, że w momencie wystąpienia problemów partnerskich, czy małżeńskich ciąża nie będzie rozwiązaniem tych problemów.
Część partnerów małżeńskich, przodują w tym zwłaszcza kobiety, wpada na iście szatański pomysł, żeby zajść w ciążę po to, żeby mężczyzna bardziej je pokochał, nie porzucił, czy poświęcił więcej czasu i pieniędzy im i rodzinie. Pojawienie się dziecka z reguły powoduje powstanie nowych problemów, o których kobieta wcześniej nie miała zielonego pojęcia. Nie bez znaczenia jest przy tym fakt udowodniony przez psychologów ewolucyjnych, że kobieta w ciąży przestaje być seksualnie atrakcyjna dla mężczyzny. Wszystko to sprawia, że ukochany mężczyzna jeszcze bardziej oddala się od żony i rozpad małżeństwa staje się nieunikniony.
"

     
Portal parnterski www.zaburzenia-erekcji.pl Dr Wiesław Ślósarz - Seksuolog
Znajdziesz nas w
Bran?owy Katalog Stron

Informacja: Strona - Seksuolog Wrocław, dr Wiesław Ślósarz jest seksuologiem z dużym doświadczeniem, prowadzi leczenie zaburzeń erekcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Dr Ślósarz prowadzi również psychoterapię we Wrocławiu. Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne