seksuolog

seksuolog

gabinet seksuologiczny

Publikacje - tematyka seksuologiczna


zaburzenia erekcji, leczenie wrocław
Dr Wiesław Ślósarz jest autorem wielu publikacji naukowych, które ukazały się dotychczas m.in. w Polsce, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Zobacz listę publikacji naukowych (wybór)
zaburzenia erekcji, leczenie wrocław
Dr Wiesław Ślósarz jest uczestnikiem oraz konferencji naukowych. Wygłaszał referaty m.in. w Polsce, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii.

Zobacz listę wygłoszonych referatów
leczenie zaaburzeń erekcji wrocław
Dr Wiesław Ślósarz popularyzuje wiedzę seksuologiczną i psychologiczną współpracując m.in. z TVP, Polsatem, TVN, TV 4, Polskim Radiem, Radiem Eska, Gazetą Wyborczą, Formą, Dobrymi Radami, Urodą, Gazetą Wrocławską, Wieczorem Wrocławia i Słowem Polskim.

Zobacz listę publikacji popularno-naukowych (wybór)
zaburzenia erekcji we wrocławiu, seksuolog wrocław
Wpisz szukane słowo do wyszukiwarki i naciśnij szukaj. Nasza wyszukiwarka przeszuka bazę ponad 400 artykułów dr Wiesława Ślósarza i wyświetli tylko te, które zawierają szukane przez Ciebie słowo.

szukane słowo     

Portal parnterski www.zaburzenia-erekcji.pl Dr Wiesław Ślósarz - Seksuolog
Znajdziesz nas w
Bran?owy Katalog Stron

Informacja: Strona - Seksuolog Wrocław, dr Wiesław Ślósarz jest seksuologiem z dużym doświadczeniem, prowadzi leczenie zaburzeń erekcji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Dr Ślósarz prowadzi również psychoterapię we Wrocławiu. Rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne