601 777 738
Rejestracja telefoczniczna
Slide background
Dr n. hum. Wiesław ŚLÓSARZ
Seksuolog Kliniczny
Psycholog Kliniczny
Biegły sądowy w zakresie seksuologii

Prywatna Praktyka Seksuologiczna rekomendowana
przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.
Pacjentom pomagamy od 1988 roku.

Więcej

Slide background

Leczenie zaburzeń erekcji

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas ciąży w związku z tym stale
podnosimy nasze umiejętności dotyczące diagnozy i praktyki terapeutycznej.

Więcej

Slide background

SKUTECZNA I PROFESJONALNA POMOC

Leczeniem zaburzeń seksualnych zajmujemy się od ponad 30 lat.

Więcej

Strona Główna

Witamy

Dr n. hum. Wiesław Ślósarz jest seksuologiem klinicznym, psychologiem klinicznym i biegłym sądowym w zakresie seksuologii klinicznej. Od 1988 roku kieruje pierwszą na Dolnym Śląsku Prywatną Poradnią Seksuologiczną i Psychologiczną.

Absolwent Instytutu Psychologii, Uniwersytetu Wrocławskiego.Odbył staż kliniczny pod kierunkiem prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza w Ogólnopolskiej Lekarskiej Przychodni Specjalistycznej Towarzystwa Rozwoju Rodziny w Warszawie (1988).

W latach 1987-1991 pracował jako asystent, a następnie od 1991 do 2010 roku jako adiunkt w Zakładzie Psychologii Klinicznej Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. W tym czasie jako seksuolog i psycholog prowadził zajęcia dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Medycznego oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.
Image

Artykuły

Warto przeczytać

Już od wielu miesięcy bardzo chciałam porozmawiać z seksuologiem. Zawsze jednak miałam jakieś opory. Znalazłam więc inną metodę dotarcia do informacji i napisałam do Pana. Mój problem j...

Mojego męża poznałam na początku studiów i praktycznie od tamtego czasu, to jest od 6 lat, mieszkamy z sobą. Pół roku temu wzięliśmy ślub. Nie wiem jak to się stało, ale niemal od trze...

Kobiety dość często spotykają się z psychiczną i fizyczną agresją swoich partnerów, czy mężów w sytuacjach, kiedy Ci mają problemy z własną sprawnością seksualną.

...