601 777 738
Rejestracja telefoczniczna

Ciało pamięta

Jestem ze swoją dziewczyną od 7 lat i nie narzekam na zdrowie. Nigdy też nie miałem problemów ze współżyciem seksualnym. Jednak w czasie naszego związku kilkakrotnie zdarzyło mi się poznać dziewczynę z którą chciałem współżyć.

Problem w tym. że mój członek za każdym razem odmawiał mi posłuszeństwa. Nie zdarzyło się to jeden lecz kilka razy. Zawsze byłem trzeźwy i nie brałem żadnych innych używek w postaci papierosów, czy narkotyków, Nie da się ukryć. że inne dziewczyny podniecają mnie, mam ochotę na zbliżenie z nimi, ale gdy się rozbierzemy mój penis nie wykazuje żadnych oznak podniecenia. Czuje się zawsze taką sytuacją bardzo zakłopotany. Wracam do mojej dziewczyny i ona działa na mnie jak najwspanialszy lek: wystarczy, że spojrzy na mnie lub mnie pocałuje i całe moje ciało, w tym też członek, jest gotowe do zbliżenia. Proszę o pomoc w mojej sprawie. Co się ze mną dzieję? Czy są jakieś sposoby bym mógł mieć udany seks z innymi kobietami?
 
Skoro masz dziewczynę, z którą prowadzisz udane życie seksualne, po co więc angażujesz się w związki seksualne z innymi kobietami? Z partnerką seksualną jest tak, jak z przyjacielem: jak masz jednego, dobrego, to nie rozglądaj się za następnymi, bo kolejny wcale nie znaczy lepszy. Przyczyn Twoich zaburzeń wzwodu członka podczas kontaktów seksualnych z innymi kobietami może być wiele. Po pierwsze seks dla samego seksu nie zawsze dobrze wychodzi. To truizm, ale miłość wciąż jest najsilniejszym afrodyzjakiem. Fakt, że mężczyzna kocha swoją wybrankę powoduje, że seks z nią jawi mu się jako radość i spełnienie pragnień. Kontakt seksualny pozbawiony uczuć jest często spostrzegany przez mężczyzn jako czysta fizjologia i ćwiczenia gimnastyczne, a to za mało żeby osiągnąć odpowiedni poziom pobudzenia i sprawności seksualnej. Po drugie część mężczyzn próbuje wykorzystać każdą nadarzającą się okazję i inicjują kontakty seksualne z każdą potencjalną partnerką, która wyrazi zainteresowanie ich osobą, albo współżyciem. Mężczyźni tacy nie biorą pod uwagę pewnych indywidualnych preferencji, które każdy z nas ma, a o których potocznie mówi się: ';ona jest w moim typieł, albo ';to nie mój typł. Z punktu widzenia psychologii te indywidualne uwarunkowania powstają między innymi dzięki takim mechanizmom jak prawo pierwszych połączeń, czy imprinting i wywodzą się z doświadczeń emocjonalnych i seksualnych, które były naszym udziałem w przeszłości. Czasem jest tak, że nie pamiętamy, co nam się podobało, a co nie, ale nasze ciało pamięta to doskonale i stąd też czasem jego reakcje kompletnie nas zaskakują. Oczywiście, że są sposoby żebyś mógł współżyć z innymi kobietami. Zawsze możesz skontaktować się z seksuologiem, czy urologiem i nauczyć się robić iniekcję w ciała jamiste, czyli po prostu zastrzyk w członek. Erekcja najprawdopodobniej się pojawi, nawet w wyjątkowo niesprzyjających okolicznościach. Ale czy to jest rzeczywiście to, o co Ci chodzi?
 
 
Ślósarz, W. Seksuolog odpowiada na listy Czytelników. Ciało pamięta. Gazeta Wrocławska, 22.8.2003, s.17', '2003-08-22',