601 777 738
Rejestracja telefoczniczna

Oferta | Zakres pomocy

Zakres działań zawodowych:

W praktyce klinicznej zajmuje się problemami zdrowia psychicznego i seksualnego kierując się zasadami terapii poznawczo – behawioralnej. Prowadzi psychoterapię indywidualną i partnerską (małżeńską). Prowadzi opiekę psychologiczną i seksualną nad osobami w trakcie transformacji płci.
Zajmuje się leczeniem zaburzeń seksualnych: zaburzenia wzwodu (erekcji) u mężczyzn, zaburzenia wytrysku (ejakulacji) u mężczyzn, zaburzenia pożądania, zaburzenia orgazmu, pochwica, dyspareunia.
Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu z dziedziny seksuologia, specjalność: seksuologia kliniczna. Opiniował w ponad 400 sprawach cywilnych i karnych, w procesach sądowych na terenie całej Polski.

Autor kilkuset publikacji popularnonaukowych i kilkudziesięciu artykułów naukowych dotyczących m.in. genezy, diagnozy i terapii zaburzeń seksualnych, które oprócz Polski ukazały się w Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Japonii.  Wyniki swoich badań i doświadczeń klinicznych przedstawił na kilkudziesięciu konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych.

W wolnym czasie podróżuje na motocyklu. Zwiedził niemal całą Europę i północną Afrykę.
Profesjonalizm i doświadczenie

Ponad 30-letnie doświadczenie kliniczne oraz stałe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowej wiedzy pozwala nam skutecznie leczyć problemy związane ze zdrowie psychicznym i seksualnym kobiet, mężczyzn oraz związków partnerskich, które tworzą.

Dyskrecja i komfort wizyt
Współpraca kliniczna
Czy w pobliżu gabinetu można zaprakować samochód?
W jaki sposób umówić się na wizytę?